TEL 7/24 : 0532 435 65 23 |

info@bahcelievlercilingiri.com

PASSCAD – GÖSTERGEÇ

bahcelievler-cilingir-goster-gec-kart-kismet-anahtar

Göstergeç Sistemi Göstergeç sistemi günümüzde insanların günlük hayatta hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak üretilmiş olup apartman kapı girişleri, site kapıları, iş yerleri, herhangibir kuruluşda çalışan ve yetki verilmiş olan personellerin istenilen bölümlere giriş ve çıkışında kolaylık sağlamasıdır. Göstergeç sistemi klasik anahtar sistemine göre kullanımı daha kolay ve konforlu olduğu içinde başta büyükşehirler olmakla birlikde istanbul, ankara, izmir, bursa, kayseri, konya, antalya, sakarya, samsun eskişehir gibi illerde kullanıcısına sunulmuş ve rabet görmüştür. Sistemin kullanıcıya kazndırdığı özelliklerden bazıları ise elektrikli kilidi olan tüm apartman ve site giriş kapıları ve ofis, büro kapılarına monte edilebilme özelliğidir. Kullanıcısının bir çok anahtarı taşımasına gerek kalmadan bir tek manyetik kart veya manyetik anahtar sayesinde birden fazla kapıdan giriş ve çıkış için kullanılmasıdır.

KULLANIM ALANLARI Apartman ana kapılarında Turnike sistemlerindeSite ana giriş kapılarında Şirket,ofis,fabrika ana kapılarında Bilgi işlem odalarına Hastane ,Kütüpane,Depo vs kapılarında Otopark sistemlerinde Kontrollu geçiş yapılmasını istediniz tüm kapılarda.

PASSCAD – GÖSTERGEÇ AVANTAJLARI Birden fazla anahtar taşıma zorunlulugu ortadan kalkar Kötü hava koşullarında anahtar arama zorluğunu ortadan kaldırır. Karanlık ortamlarda anahtarı kilide sokmaya çalışmaktan kurtarır. Anahtar teslim edilemeyecek küçük çocuklarınızın okul dönüşlerinde zile de yetişemiyorsa kapıda kalma riskini ortadan kaldırır. Şifreli kapılarda şifre hatırlanmasına gerek kalmaz. Apartman kapılarının açık bırakılmasının önlenmesi tüm güvenlik ve açma sistemleri ile paralel çalışabilme özelliğine sahip olması Yüksek hafıza kapasitesi ile kat ve daire sayısı yoğun binalarda kullanım avantajı Bina girişi ve çıkışı için çift yönlü kullanım Tek göstergeç ile kodlaması yapılan tüm kapıları açabilme Göstergeçin 10-15 cm etki alanı ile cüzdanınızdan çıkartmadan kapıyı açabilirsiniz. Kargo İle Ürün Gönderilir Apartman girişleri için göstergeç sistemi İş merkezlerine kartlı göstergeç sistemi Dershanelerde göster geç sistemleri Dairelerde kartlı giriş göstergeç sistemi Resmi dairelerde göstergeç sistemleri Apart kapılarına göstergeç sistemi Büro kapıları için göster geç Ögrenci yurtlarında giriş çıkış kartlı göstergeç sistemi Hastenelerde ve bir çok resmi kurumların sık kullanılan kapılarında personel giriş çıkışlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olması ile birlikde klasik anahtar sistemine görede manyetik anahtar ve manyetik kartların kullanımı daha kolaydır. Eskişehir Göstergeç Sistemi Fiyatları Kartlı geçiş sistemi, proximty manyetik anahtarlı göstergeç sistemi, kale kumandalı x10 kapı kilit sistemi ve desi parmak okutmalı kapı kilit sistemlerinin satışını yapmaktayız. Ürün ihtiyacınızda firmamızı arayabilirsiniz.

Ürün satışı yaptığımız ilçeler ise; Bahçelievler, Yayla anahtarcı, Haznedar çilingir, Haznedar anahtarcı, Basınsitesi çilingir, Basınsitesi anahtarcı, İstanbulevleri çilingir, Koza evleri çilingir, Kadirhas çilingir, Siyavuşpaşa çilingir, Şirinevler çilingir, Çamlık çilingir, Ulubatlı çilingir, Soğanlı çilingir, Mustafakemalpaşa caddesi çilingir, Çavuşpaşa çilingir, Cumhuriyet mahallesi çilingir, Camlıkahve çilingir, Parseller çilingir, Feritselimpaşa caddesi çilingir, Fetihcaddesi çilingir, Mahmutbey caddesi çilingir, Kuleli çilingir, Çobançeşme mahallesi çilingir, Hürriyet mahallesi çilingir anahtarcı, Yenibosna çilingir Yenibosna anahtarcı, Merkez mahallesi çilingir, Fevziçakmak mahallesi çilingir, Zafer mahallesi göstergeç kopyalama, Zafermahallesi, Ahmetyesevi caddesi, Yıdırım beyazıt caddesi, Kocasinan, Kocasinan Göstergeç merkezi, Adnan Kahveci , Talatpaşa caddesi, çilingir, kasa anahtarcı, Bahçelievler Passcard Kopyalama