TEL 7/24 : 0532 435 65 23 |

info@bahcelievlercilingiri.com

Bahçelievler Çilingir 0532 435 65 23 – 0212 642 13 81

Bahçelievler ilçesine bağlı her mahalle için 7/24 çilingir ve anahtarcı hizmeti vermekteyiz. Servis süremiz ortalama 30 dakikadır. Firmamız İstanbul geneli çilingir servisi olarak alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti vermektedir. Acil Çilingir hizmetimiz için 0532 435 65 23 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

Bahçelievler Çilingir ilçe merkezi başta olmak üzere tüm mahallelerine kadar ulaşıp ev çilingir, oto çilingir, kasa açma servisi, kasa çilingir hizmeti veriyoruz. Bahçelievler Anahtarcı olarak kurumsal hizmet veren firmalar her adres için yeni bir müşteri, yeni bir yardım gözüyle bakıp kurumsal prensipler çerçevesinde hizmet verir.

Hızlı ve uzman ekip size en çok 30 dakida ulaşıp size yardım edecektir. Çilingir hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda Bahçelievler Çilingir size çok yakındır, Unutmayın amatör çilingir hizmeti almak size zarar verir, zaman kaybettir, mutlaka kalite sertifika ve profesyonel ekip ile çalışınız.

Acil Çilingir, 7/24 Çilingir ve Anahtar hizmeti vermekteyiz. Bahçelievler Çilingir telefonumuz 05324356523 . Çilingir hizmeti için Kale Kilit, Daf Kilit, Güler Anahtar ve Mul-T-Lock Kilit ürünlerini hizmetimizde kullanmaktayız. Tüm anahtar ürünlerimiz markalı ve kalitelidir.

Bahçelievler Kasa Açma Çilingiri : Kasa Açma Hizmetinde Acil Çilingir, daima yanınızda, bu hizmetimiz bankalara. Her türde çelik kasa (şifreli dahil) açılır. Çelik kasa anahtarı kopyalanır. Kiralık kasalar açılır ve anahtarları yapılır. Çelik kasa tamir bakım ve onarımı yapılır.

Bahçelievler Oto Kapısı Açma Çilingir : Oto Kapısı Açma Hizmetinde Acil Çilingir, daima yanınızda, arabam çalışmıyor derdine SON. Kullandığımız profesyonel ekipmanlarla, kilitli kalan araç kapısına hiçbir zarar vermeden oto kapı açma hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Bahçelievler ’in neresinde olursanız olun, kapısı açılmayan, anahtarı bozulan, kiliti bozulan her marka ve model araçlar için oto kapı açma hizmeti vermekteyiz.

Bahçelievler Çilingir Ev Kapısı Açma, Çelik kapı kilitlerini açma hizmetinde Acil Çilingir, daima yanınızda, kapıda kaldım derdine SON.
Her türde ev anahtarı yapımı. Çelik kapı açılması. Kapı hidroliği takılması. Hırsızlığa karşı dayanıklı kilit göbeği seçenekleri.Her türde kapı kilidi takılması. Apartman girişlerine otomatik kilit takılması. Çelik kapılara emniyet kelepçesi ve alarm montajı

Bahçelievler genelinde 7/24 kesintisiz çilingir hizmeti veriyoruz. Hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız 05324356523 (24 saat) no’lu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.