TEL 7/24 : 0532 435 65 23 |

info@bahcelievlercilingiri.com

Garaj Kumandaları

bahcelievler-cilingiri-garaj-kumandalari-anahtarci-kismet-anahtar
Garaj kumandaları kopyalama ve çoğaltma işlemlerini merkezimizde profesyonelce yapılmaktadır. Kumandanızda oluşabilecek hasarlar, çarpma, ezilme, darbe sonucu oluşan çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda  7/24 merkezimizle irtibata geçip işlemlerinizi güvenle  teknik servisimize getirebilirsiniz
Garaj kumandanızın kaybolması, çalınması durumunda yapılması gerekenler arasında garaj veya kapınızın kumandasını hemen iptal etmek, yada frekansını değiştirerek yeni bir kumanda sahibi olmanızdır. Bu gibi durumlarda bizi arayarak elektronik garaj kumandanızı değiştirmek istidğinizi belirterek size farklı frekanslarda hazırlanmış yeni bir garaj kumandası vermekteyiz.

Garaj Kumandası Çoğaltma Merkezimizde

Villalar, işyerleri ve özel güvenlikli konutlarda bulunan otoparkların garaj kumandaları tamiri ve kopyalamasını yapmaktayız.

Özel siteler, şirketler için garaj kumandası çogaltma işlemi yapılmaktadır. Kopyalanan Garaj kumandaları orjinali ile birebir programlaması firmamızda yapılmaktadır. Garaj kumandanızın modeli neolursa olsun, birebir kopyalama ve çoğaltması yapmaktayız.

Sitemizde yeralan kumanda çeşitlerinin tamiri, kopyalaması, ve çoğaltması yapılmaktadır. Garaj veya Kepenk, Bariyer kumandalarınızda; toplu kumanda çoğaltma veya tamiri için size özel fiyat için bizi arayabilirsiniz.

Özel elektronik cihazlarla tamir ve çoğaltma işlemini kısa süre içinde ve kendi bünyemizde yapmaktayız.
Bahçelievler Çilingiri Kısmet Anahtar