TEL 7/24 : 0532 435 65 23 |

info@bahcelievlercilingiri.com

Gözter Geç

kismet-anahtar-goster-gec-bahcelievler-cilingirgostergec-manyetikkart-kumanda-anahtar

Göstergeçin Avantajları Nelerdir ?
Birden fazla anahtar taşıma zorunlulugu ortadan kalkar
Kötü hava koşullarında anahtar arama zorluğunu ortadan kaldırır.
Karanlıklık ortamlarda anahtarı kilide sokmaya çalışmaktan kurtarır.
Anahtar teslim edilemeyecek küçük çocuklarınızın okul dönüşlerinde zile de yetişemiyorsa kapıda kalma riskini ortadan kaldırır.
Şifreli kapılarda şifre hatırlanmasına gerek kalmaz.
Apartman kapılarının açık bırakılmasının önlenmesi tüm güvenlik ve açma sistemleri ile paralel çalışabilme özelliğine sahip olması
Yüksek hafıza kapasitesi ile kat ve daire sayısı yoğun binalarda kullanım avantajı
Bina girişi ve çıkışı için çift yönlü kullanım
Tek göstergeç ile kodlaması yapılan tüm kapıları açabilme
Göstergeçin 10-15 cm etki alanı ile cüzdanınızdan çıkartmadan kapıyı açabilirsiniz.
kismet-anahtar-bahcelievler-cilingir-goster-gec-parmak-izi-okuyuculu-kilit
Bize Kazandırdıkları
Sisteme tanıştırılmış olan manyetik kart ve manyetik anahtarların hayatımızdaki yeri kullanılacak kapı adedince önemlidir. Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sisteminin bir özelliğide anahtar kullanımını ortadan kaldırarak cebimizde ve çantamızda taşıdığımız anahtar grubunun fazla agarlığını alır ve cep delme dernini ortadan kaldırarak, hayatımızda bize ve kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlar. Sisteme kurulum esnasında tanıştırılmış olan manyetik yetkili kartlar ve manyatik Göstergeç kapı anahtar Sistemi kullanılacak kapıya 10-15 cm yaklaştırıldıktan sonra kapıyı kullanıcısına açacak ve anahtarsız olarak geçiş yapmanızı sağlayacaktır. Sistem aynı şekilde çıkış yönündede kullanım için tasarlanmış olup giriş ve çıkışlarda anahtar kullanma sorununu ortadan kaldırmıştır. Akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla0212 642 13 81 // 0532 435 65 23
iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + – ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

bahcelievler-cilingiri-goster-gec

KISMET ANAHTAR Bahçelievler Çilingiri olarak anahtarcı çilingir hizmeti vermekteyiz. Servis araçlarımızla Adnan Kahveci Mah. Çilingiri – Anahtar Kopyalama – Bahçelievler Çilingir – Bahçelievler Anahtarcı – Bahçelievler Passcard Kopyalama – Basınsitesi Anahtarcı – Basınsitesi Çilingir – Çamlık Çilingir – Camlıkahve Çilingir – Çavuşpaşa Çilingir – Acil Çilingir Hizmetlerimiz – Ahmetyesevi Caddesi Anahtarcı – Çobançeşme Mahallesi Çilingir – Cumhuriyet Mahallesi Çilingir – Feritselimpaşa Caddesi Çilingir – Fetihcaddesi Çilingir – Fevziçakmak Mahallesi Çilingir – Garaj Kumandaları – Haznedar Anahtarcı – Haznedar Çilingir – Hürriyet Mahallesi Çilingir Anahtarcı İstanbulevleri Çilingir – Kadirhas Çilingir – Kasa Anahtarcı – Kasa Çilingir – Kaybolan Anahtar – Kocasinan Göstergeç Merkezi – Kozaevleri Çilingir – Kuleli Çilingir – Mahmutbey Caddesi Çilingir – Merkez Mahallesi Çilingir – Mustafakemalpaşa Caddesi Çilingir – Oto Anahtar – Parseller Çilingir – Şirinevler Çilingir – Siyavuşpaşa Çilingir – Soğanlı Çilingir – Talatpaşa Caddesi Çilingir – Ulubatlı Çilingir – Yayla Anahtarcı – Yenibosna Çilingir Yenibosna Anahtarcı – Yıdırım Beyazıt Caddesi Anahtarcı – Zafer Mahallesi Göstergeç Kopyalama -Geneli ev çilingir, oto çilingir, çelik kapı çilingir ve para kasası açma, acil ve 7-24 anahtarcı çilingir hizmetleri yanında oto anahtarı, elektronik çipli immobilizer yedek anahtar yapımı, oto kumanda kasası oto kumanda kasası ve oto anahtar kapları, garaj, oto, kepenk ve bariyerlerin uzakdan kumandalarını kopyalama, hırsızlık olayları için hırsızın açamadığı sistem escan pro kilit sistemleri ve hırsız alarmları ile ev işyeri alarm sistemlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.